Jak správně vybrat dodávku? Zkuste to s našimi tipy

Jak správně vybrat dodávku? Zkuste to s našimi tipy

Užitkové vozy jsou mnohem praktičtější než vozy osobní v případě, že se stěhujete, převážíte objemné předměty nebo větší množství lidí. Jestliže sháníte dodávku kvůli jednomu z těchto důvodů, možná vám pomůže několik rad, podle jakých parametrů vybrat ideální dodávku.

Ujasněte si účel

V prvé řadě byste měli znát účel, proč si chcete dodávku koupit nebo jen zapůjčit. Jiný typ dodávky se hodí k převážení osob, jiný k převozu zboží nebo materiálu. Tomuto účelu je přizpůsoben počet míst, objem úložného prostoru nebo také způsob otevírání dveří.

Zjistěte hmotnost a rozměry nákladu

Pečlivě si přeměřte a zvažte náklad, který hodláte převážet. Dodávky si klienti půjčoven půjčují zejména z toho důvodu, aby nemuseli rozkládat stěhované předměty na menší díly a zjednodušili si tak práci. Pokud si náklad správně nezměříte, může se stát, že si jeho převoz podstatně zkomplikujete.
Neméně důležitá je cena dodávky, ať už se jedná o nové vozidlo nebo auto z půjčovny dodávek. Zvažte také, jestli bude jednoduché shánět náhradní díly – proto se doporučuje pořizovat si vozy osvědčených značek. V naší autopůjčovně dodávek Praha můžete sehnat pouze kvalitní vozy s veškerým servisem a tou nejlepší péčí!

Kvalitní výbava je základ

V neposlední řadě se informujte o výbavě dodávky. Důležité je, jestli u auta existuje možnost otevření dveří až na 270 stupňů, jsou-li součástí výbavy elektronická okénka, klimatizace, odpružená sedadla nebo centrální zamykání. V současné době už by měly být samozřejmostí bezpečnostní prvky jako ABS, ESP, airbag nebo parkovací asistent.
V autopůjčovně dodávek můžete vybírat mezi všemi výše uvedenými typy užitkových aut. Nespornou výhodou zapůjčení dodávky v půjčovně je především fakt, že se o vše postaráme my, a to včetně servisu a veškerého „papírování“. Získejte auto bez práce a za nejnižší možnou cenu!

jak správně vybrat dodávku