Peugeot Boxer z naší půjčovny dodávek - ideální vůz pro vaši stavbu

Peugeot Boxer z naší půjčovny dodávek - ideální vůz pro vaši stavbu

Sháníte auto, se kterým by nebyl problém odvézt větší skupinu dělníků včetně velkého množství stavebního materiálu na stavbu rodinného domu, aby vás to ale nezruinovalo? Otestujte Peugeot Boxer dvojkabinu 350 L3 2.2 HDi v Maxi půjčovně dodávek.

Překvapivě velká kabina

Peugeot Boxer pojme s přehledem 7 osob, což je velmi příznivá okolnost pro všechny, kteří potřebují převážet nejen materiál, ale i pracovní sílu. Sedačky jsou velmi pohodlné i na delší cesty, dokonce i prostřední místo umístěné vpředu.
Nespornou výhodou podobných lehkých užitkových vozidel je určitě valník, konkrétně u Boxera s trojstranným sklápěním. Jestliže hliníková nástavba váží 290 kg a pohotovostní hmotnost vozu tak činí pouhých 2100 kg, pro posádku i náklad zbývá celých 1400 kg! Vzhledem k nízké hmotnosti je možné naložit větší množství těžkých materiálů, při jednodenní práci tedy nebývá nutné ho opakovaně dovážet.

 

Praktické nakládání z boku

Nakládání se provádí z boku auta, což výrazně minimalizuje nehody při nakládce a vykládce. Tento způsob také umožňuje vykládání materiálu dle potřeby a není nutné jeho postupné vykládání. O zkušenostech spokojených zákazníků s Peugeotem Boxer se informujte v naší půjčovně dodávek.

Velkým benefitem tohoto typu je opravdu silný motor – i při plném naložení valníku dokáže Boxer vyjet vysoké kopce i na nezpevněných cestách. Řidiči také zcela jistě ocení dobrý výhled z kabiny, což je praktické především při parkování.

Boxer na zkoušku z Maxi půjčovny dodávek

Vyzkoušejte tento model sami, oceníte ho, pokud plánujete stavbu domu, ale také například při stěhování. Neutrácejte za něco, co jste si nemohli vyzkoušet.