Potřebujete půjčit spolehlivou dodávku? Ford Transit je ideální volba

Potřebujete půjčit spolehlivou dodávku? Ford Transit je ideální volba

Když se řekne „tranzit“, většině lidí se vybaví jakákoliv dodávka bez ohledu na značku. Málokdo si ale uvědomí, že Transit je označení pro typ Fordu a toto pojmenování se v průběhu let mezi laickou veřejností přeneslo na všechny dodávky různých značek. To je ta nejlepší reklama pro výrobce automobilů značky Ford, jejichž dodávky stále patří mezi nejvyhledávanější.

Řídit Transit zvládne každý

Dnešní dodávky jsou, co se týče rychlosti a snadnosti řízení, takřka srovnatelné s osobními auty. Mají skvělý stabilizační systém, díky kterému i při silnějším větru pneumatiky krásně sedí na vozovce. Novější Transity navíc dokáží přibržďovat všechna čtyři kola najednou s rozdílnou intenzitou, čímž maximálně zamezí riziku smyku.

Světla jsou umístěna výše než u osobních aut, což určitě ocení řidiči dodávek, kteří se často pohybují po městě a dostávají se tu do blízkého kontaktu s jinými auty. Ze stejného důvodu mají Transity umístěny na bocích plastové panely.

Vyberte si auto na míru

Jedním z největších pozitiv Transitů je, že existuje hned několik typů těchto aut. Můžete vybírat mezi dvěma různými rozvory, třemi délkami a dvěma výškami. Transit je variabilní i co se týče nosnosti nebo počtu míst – v kabině můžou cestovat jak dva lidé, tak osmnáctičlenná posádka.

ford transit z půjčovny dodávek

Také motor nabízí různé varianty. Může být uložený jak napříč, tak podélně, což má vliv na pohon předních nebo zadních kol. Uslyšíte ho sice s větší intenzitou, než u osobního auta, tento menší nedostatek vám ale vynahradí naprosto plynulý rozjezd. U nás je k dostání pouze diesel 2,2 litru s výkonem 100, 125 a 155 koní.

Maximální spokojenost s Transitem z půjčovny dodávek

Pokud jste se po přečtení článku rozhodli pro Ford Transit, v  naší půjčovně dodávek  si můžete pronajmout hned pět typů této dodávky. Zapůjčte si vozidlo bez omezení kilometrů a vyzkoušejte všechny výhody Fordu Transit na vlastní kůži.