Potvrzeno: S novou dodávkou Škoda se v budoucnu počítá

Potvrzeno: S novou dodávkou Škoda se v budoucnu počítá

Že Škoda už dlouhá léta nepřišla s novým modelem dodávky, není pro příznivce motorismu žádná novinka. Ovšem několik posledních let to vypadá, že by se její plány mohly změnit, soudě dle výskytu namaskované velké dodávky v místech, kde bývají prototypy škodovek testovány. Můžeme se tedy opravdu těšit na „škodováckou“ dodávku?

Výroba se přesune do Hannoveru

Známá automobilka potvrdila, že o dodávce opravdu už několik let uvažuje. Výroba by se ovšem soustředila do německého Hannoveru, odkud jsou k nám dováženy také modely Transporter automobilky Volkswagen. Podle všeho bude nová dodávka vycházet právě z VW Transporteru šesté generace. Podobně to mělo vypadat s výrobou druhé generace Škody Roomster, který se měl produkovat v Polsku – tento plán ovšem nakonec nevyšel.

Nová dodávka vystřídá věhlasnou Škodu 1203

Pokud by Škoda skutečně začala s výrobou minibusu, byl by to velký krok kupředu – poslední model dodávky, který Škoda uvedla na trh, byla proslulá Škoda 1203. Ta se začala objevovat na českých silnicích už na konci šedesátých let.

Od té doby se objevilo pouze několik pokusů o předvedení užitkových vozů Škoda, které vycházely z Felicie pick-up, a to v devadesátých letech minulého století. K těmto vozům ale bohužel po roce 2000 nepřibyl vhodný následovník.

S Maxi půjčovnou čekat nemusíte

Pokud potřebujete dodávku právě teď a nemůžete si dovolit čekat, až se plány mladoboleslavské automobilky stanou skutečností, využijte služeb naší autopůjčovny. Výhody půjčování dodávek a užitkových vozů oproti koupi vlastního vozu jsou nesporné, otestujte je na vlastní kůži! Na webu http://www.autopujcovna-pujcovna-dodavek.cz/ najdete velký výběr dodávek, které budou zcela jistě vyhovovat vašim potřebám.