Ušetřete na dovolené díky dodávce z autopůjčovny. Proč se vyplatí půjčit si auto?

Ušetřete na dovolené díky dodávce z autopůjčovny. Proč se vyplatí půjčit si auto?

Určitě jste se někdy museli potýkat s problémem, jak sbalit na dovolenou všechny potřebné věci tak, abyste dovřeli kufr auta a nemuseli vaše zavazadla posílat poštou. Jednoduchým a pohodlným řešením může být pronájem objemnějšího obytného vozu nebo dodávky, což je v posledních letech mezi Čechy velkým trendem. Jaké další výhody má pronájem dodávky na delší cesty?

Možnost výběru mezi několika typy vozidel

Můžete si vybrat auto přesně na míru vašim potřebám. Dobré půjčovny nabízí dodávky různých velikostí, objemů i typů, takže na své si přijde i nejnáročnější zákazník. Perfektně vyškolení zaměstnanci přizpůsobí pronájem vozu vašim cenovým možnostem.

Vozy z půjčovny jsou pojištěné

Obrovskou výhodou je, že pronajímaný vůz už je pojištěný, což pro vás znamená podstatně méně starostí. Jedinými vašimi výdaji za půjčenou dodávku nebo obytný vůz tak bude pronájem vozu za den a pohonné hmoty.

Obejdete se bez garáže i parkovacího stání

Při zapůjčení vozu z autopůjčovny platíte pouze za dobu, na kterou ho máte pronajatý, takže výrazně ušetříte oproti případné koupi dodávky. Odpadají vám tedy také starosti s garážováním takto velkého vozidla.

minibus z půjčovny dodávek

 

Uklízejte pouze doma

Většina lidí určitě ocení, že se nemusí starat o úklid a péči o vozidlo – tyto záležitosti vyřeší půjčovna za vás. Naše půjčovna dodávek zajišťuje kompletní vyčištění vozidla před i po vašem použití.

Zážitková turistika s dodávkou a autopůjčovny

Díky dodávce získáte jedinečnou možnost dostat se do míst, do kterých byste se s osobním automobilem nikdy nedostali. Většina dodávek a nákladních automobilů je totiž vhodná do nesjízdného kamenitého terénu. K tomu si připočtěte mnohem lepší výhled způsobený vyvýšeným sedadlem a hned máte dovolenou obohacenou o parádní vyhlídkovou jízdu!